Technik kvality zakázkové výroby (AJ)
  • Telč
Telč
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
11. 10. 2023

Máte technické vzdělání a komunikativní AJ (min. B1)? Pro střední mezinárodní firmu na Telčsku hledáme posilu kvality zejména pro oblast reklamací zakázkové výroby. Mzda 40-50 tis. Kč, náborový příspěvek 20 tis. Kč a další benefity. Vhodné i pro absolventy.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Zodpovídat za výrobní kvalitu a monitorovat ji
  • Podílet se snižování zmetkovitosti
  • Řešit reklamace zákazníků a dodavatelů
  • Dbát na dodržování termínů reklamací
  • Zavádět nápravná opatření
  • Kontrolovat neshodné výrobky a vést jejich evidenci
  • Posuzovat abnormality výrobků
  • Specifikovat neshody ve výrobě a řešit neshody
  • Mít na starost dokumentaci výrobku dle požadavků klienta
  • Vést vstupní a výstupní kontrolu
  • Podílet se na uvolňování výrobků a produktů
  • Poskytovat kvalitářskou podporu kolegům
  • Sledovat a registrovat odchylky v systému kvality
  • Provádět vzorkování
  • Mít na starost příslušnou dokumentaci v oblasti kvality

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Mzdu 40-50 tis. Kč dle zkušeností
  • Náborový příspěvek 20 tis. Kč
  • 13.plat
  • Věrnostní odměny
  • Práce na 1 směnu
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na dojíždění, sport a kulturu
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: region Telč

  • Práce Telč
  • Inženýr kvality Telč
  • Technik Telč
  • Operátor výroby Telč
  • Operátor ve výrobě Telč
  • Servisní technik Telč
  • Telč - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259