Prodavač/ka oddělení sanity, nářadí a obkladů a dlažeb- Karlovy Vary I.
  • Karlovy Vary
, Karlovy Vary, Dolní Kamenná 1004/7
bauMax/BM Česko s.r.o.
9. 3. 2024

bauMax - špička mezi hobby markety - vše pro byt, dům a zahradu.

Jsme mezinárodní společnost, ve které si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost se rozvíjet.
Neváhejte a přidejte se k nám!

Nyní hledáme nového člena našeho týmu - Prodavač/ka

Náplň práce:

Zajišťování a poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o prodávaném zboží

Průběžné doplňování regálů a správné umístění zboží na prodejně
Starost o kvalitní prezentaci zboží

Požadujeme:

Střední odborné vzdělání s výučním listem
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
Orientaci na zákazníka, pečlivost, osobní iniciativu
Ochota a příjemné vystupování
Časovou flexibilitu - práce i o víkendu
Praxe v oboru - VÝHODOU

Nabízíme:

Velmi nadstandardní mzdu
HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Příplatky za práci o víkendech dle zákoníku práce
Stravenkový paušál
Samostatnou a odpovědnou práci
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
Zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou

Nástup možný IHNED, nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259