Projektový koordinátor (solární technologie)
  • Jihlava
Jihlava
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
21. 2. 2023

Máte již zkušenosti s řízením projektů a orientujete se v oblasti fotovoltaiky? Do jihlavské společnosti hledáme posilu pro řízení nových projektů od návrhu po instalaci solárních technologií. Výhodou jsou zkušenosti ve stavařině či elektrotechnice. Zajímavá mzda, možnost home office , popř. zkráceného úvazku.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Řídit projekty v oblasti instalace solárních technologií
  • Komunikovat se zákazníkem od začátku realizace až po předání
  • Spolupracovat s projektanty a stavebními dělníky
  • Vzdělávat se v oblasti solárních technologií, stavebním zákoně

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zázemí malé dynamické společnosti
  • Pohodový kolektiv, neformální atmosféra
  • Zajímavé finanční ohodnocení, odměny
  • Profesní rozvoj nejen v oblasti solárních technologií
  • Možnost částečného home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Šanci k seberealizaci a růstu
  • Místo výkonu práce: region Jihlava

  • Práce Jihlava
  • Koordinátor EU projektů Jihlava
  • Projektový manažer Jihlava
  • Specialista mobilních technologií Jihlava
  • IT projektový manažer Jihlava
  • Koordinátor Vyskytná nad Jihlavou
  • Koordinátor Luka nad Jihlavou
  • Koordinátor Jihlava
  • HR Koordinátor Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 973
    266