Projektový manažer - ekologie
  • Jihlava
Jihlava
Spin HR s.r.o.
11. 1. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Projektový management v oblasti oběhového hospodářství, energetiky a ekologie

- Koordinace a zajištění povolovacích řízení na úseku ochrany životního prostředí

- Zpracovávání podkladů, analýz, návrhů, provozních předpisů, havarijních plánů a související dokumentace

- Monitoring, evidence, reporting

- Spolupráce s vedením společností ve fázi přípravy projektů, specifikace podkladů pro případná změnová řízení relevantních povolení

- Podpora dalších oddělení při výběrových řízení na akce a služby související s ochranou ŽP

- Zajištění školení zaměstnanců společností v rozsahu jejich pracovních povinností týkajících se ochrany ŽP

- Komunikace s orgány veřejné správy, účast při kontrolách na úseku ŽP

Požadujeme:

- Iniciativní přístup a vysokou míru samostatnosti

- Anglický jazyk alespoň na úrovni B1

- Zkušenost s podobnou pozicí ve výrobní společnosti výhodou

- VŠ vzdělání (přírodovědného či technického směru)

Nabízíme:

- Měsíční bonusy až 30 %

- 13. mzda (20 000 Kč / rok)

- Náborový příspěvek

- Nástup do kmene

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Závodní stravování v jídelně již od 17 Kč

- Slevy na firemní výrobky

- Finanční odměna za pracovní a životní jubilea

- Nadstandardní firemní ubytování - možnost pronájmu bytu 1+kk

- Nástup možný ihned

Kód: LH_KR_2636

  • Práce Jihlava
  • Projektový manažer Jihlava
  • IT projektový manažer Jihlava
  • Koordinátor EU projektů Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 973
    266