Projektový manažer – až 75.000 Kč, HPP/IČO, auto, provize a roční bonusy
  • Praha 9
Novitim s.r.o.
12. 3. 2024
60 000 Kč - 75 000 Kč

Jako projektový manažer pro technologická řešení – úspory tepla a energií, světelné systémy a další, povedete svůj projekt od začátku až do konce! Zajímá vás oblast TZB? Jste zkušený manažer anebo absolvent, který je připraven se potřebné naučit? Ozvěte se!

Náplň práce:

    • Příprava a zajištění realizací zakázek a energetických celků v oblasti TZB (vytápění, vzduchotechnika aj.)

    • Jednání s klienty, subdodavateli nebo odděleními napříč firmou

    • Dohled nad finálním řešením projektů pro úspory tepla, světelné systémy nebo celkové úspory energií

    • Příprava dokumentace a kalkulací

    • Práce v kanceláři (50 %) i v terénu po celé republice (50 %)

    • Zkrátka povedete svěřený projekt od začátku až do konce :-)

Nabízíme:

    • Motivující mzdové ohodnocení až 75.000 Kč dle zkušeností

    • Provize dle výkonu

    • Roční bonusy

    • Práci v prosperující a silné společnosti

    • Spolupráci formou HPP nebo IČO

    • Auto i soukromému užívání

    • Flexibilní pracovní dobu

    • Mobilní telefon

    • Notebook

    • Možnost home office dle domluvy

    • 5 týdnů dovolené

    • 3 sick days

    • Příspěvek na stravování

    • Občerstvení na pracovišti (voda, káva a čaj...)

    • Firemní jídelnu přímo v areálu

    • Stravování i v okolí firmy

    • Možnost parkování u budovy

    • Firemní akce a teambuildingy

    • Možnost odborného školení

    • Nástup dle domluvy

    • Praha 9 - Vysočany

Požadujeme:

    • Vzdělání ideálně stavebního nebo strojního zaměření

    • Znalost práce na PC a v AutoCAD

    • Časovou flexibilitu a ochotu cestovat po celé ČR

    • Organizační a komunikační dovednosti

    • Řidičský průkaz skupiny B

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259