Provozní elektrikář na slévárně s praxí
  • Uničov
Uničov
Spin HR s.r.o.
4. 3. 2023
27 500 Kč - 30 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- preventivní prohlídky a elektro opravy strojů

- údržba strojového parku a opravy techniky včetně jeřábů

- spolupráce s techniky údržby při řešení problémů

- práce na 2 směny (výjimečně tři směny)

Požadujeme:

- min. vyučení v oboru elektro

- praxi v oblasti průmyslu a elektro

- § 5 a § 6 vyhlášky 50/1978 (§ 7 a § 8 výhodou)

- orientace ve výkresové a elektro dokumentaci

- znalost průmyslových SW výhodou

Nabízíme:

- výrazně dotovaná strava v areálu společnosti

- 25 dní dovolené

- příspěvek na důchodové připojištění nebo životní pojištění

- výhodné mobilní tarify pro vás i vaše blízké

- benefitní karta - možno využít na zdraví, sport i kulturu

- odměny při životních a pracovních výročích i odchodu do důchodu

- zázemí firmy s dlouhou tradicí

- dopravní dostupnost - autobusová i vlaková zastávka u vstupu do areálu společnosti

- a další benefity

Kód: LH_UN_2444

  • Práce Uničov
  • Elektrikář Uničov
  • Uničov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259