Úklid spojený s koordinací úklidových pracovníků - na HPP
  • Uničov
Uničov
TSC Cleaning, a.s.
5. 1. 2024

Největší česká, úklidová společnost TSC Cleaning hledá do svých řad hledá kolegu/kolegyni na pozici:

Koordinátora/rky úklidu spojený s manuálním úklidem.

Místo výkonu práce: Uničov - Unex

Co Vás čeká: jedná se o kumulovanou pozici!

  • pracovní náplň je rozdělená na manuální úklid daného úseku + koordinace úklidových pracovníků - tzn. rozdělování práce, řešení zástupů, docházka, zaučování nových zaměstnanců, a další činnosti spjaté s koordinací.

Požadavky: praxe v manuální činnosti + vedení pracovníků (např. četař/ka), samostatný a zodpovědný přístup k práci, přirozenou autoritu.

Nabízíme:

  • stabilní práci v dlouhodobě prosperující společnosti
  • příjemný kolektiv
  • práci v jednosměnném provozu
  • a další....

Směnnost: Po - Pá, 6:00 - 14:30 hod.

Mzda: 21 000 tis./měs., na HPP.

Pozice je rovněž vhodná i pro invalidní důchodce nebo OZZ s příslibem nábor. příspěvku do výše 15 tis.

Nástup: možný ihned/dle domluvy

Pokud Vás nabídka práce oslovila, zašlete nám Váš profesní životopis na: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz, případně volejte: 605 223 351.

Děkujeme a budeme se těšit na Vaše reakce....

  • Práce Uničov
  • Administrativní pracovník Uničov
  • Uničov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259