Referent/ka Odboru kancelář starosty a vnějších vztahů MěÚ Tišnov (pracovník/ce krizového řízení, tiskový/vá mluvčí)
  • Tišnov
, Tišnov, nám. Míru 111
Město Tišnov
8. 6. 2024
Informace o pracovní pozici

Referent/ka Odboru kancelář starosty a

vnějších vztahů

(pracovník/ce krizového řízení,

tiskový/vá mluvčí)

na

dobu určitou, po dobu dlouhodobé nepřítomnosti

Popis pracovní pozice:

-       Výkon státní správy v oblasti

hospodářských opatření pro krizové stavy,

-       výkon činností v oblasti krizového řízení,

-       zajištění chodu Bezpečnostní rady ORP Tišnov a Krizového

štábu ORP Tišnov,

-       výkon publicistické činnosti, včetně

případných elektronických verzí a internetových prezentací,

-       komunikace s médii a prezentace

města navenek (web, facebook, Tišnovské noviny, Tišnovská televize, mobilní

rozhlas) a další.

Požadavky:

vzdělání,

znalost

problematiky krizového řízení nebo bezpečnostní problematiky výhodou,

znalost

zákonů ve veřejné správě vítána (zákon č. 128/2000 Sb., o obcích; zákon                   č. 240/2000 Sb., o krizovém

řízení a o změně některých zákonů, zákon

č. 241/2000 Sb.,       o hospodářských

opatřeních pro krizové stavy a o změně některých souvisejících zákonů; vše ve

znění pozdějších předpisů),

velmi

dobrá znalost práce s PC, praktická znalost sociálních sítí,

výborná

znalost českého jazyka,

  • velmi dobré argumentační a prezentační schopnosti,

zkušenosti

z oblasti PR a mediální komunikace vítány,

řidičský

průkaz sk. „B“ – aktivní řidič,

morální

bezúhonnost,

komunikativnost,

samostatnost, schopnost jednat s lidmi, loajálnost a časová flexibilita,

zkouška

odborné způsobilosti nutná do 18 měsíců od nástupu.

Předpoklady:

Úředníkem se může stát státní občan ČR (popř. cizí státní občan s

trvalým pobytem v ČR), od 18 let věku, způsobilý k právním úkonům, bezúhonný,

ovládající jednací jazyk a splňující další předpoklady pro výkon správních

činností stanovených zvláštním právním předpisem.

Nástup

dle dohody.

Platové

podmínky se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech

zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída

10-11. Po zapracování osobní příplatek.

Mezi zaměstnanecké benefity patří: 5 týdnů dovolené, pružná

pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek

při životních a pracovních jubileích, 4 dny placeného indispozičního volna a

program Benefit plus.

ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 03.07.2024

písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 TIŠNOV

- nebo

písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 03.07.2024 – do 17:00 hod.

a

to v zalepené obálce s textem: „VŘ

– Referent/ka OKSVV - NEOTVÍRAT“

 - v přihlášce

uveďte mimo jiné: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní

příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP, datum, podpis a telefonní spojení

 - k přihlášce

připojte strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o

bezúhonnosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

 - před

uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazeč originál výpisu

z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce a originál dokladu o

nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými

náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být

zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.

Informace

o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz

v sekci Městský úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR).

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto

výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 301
327