Referent/ka v oddělení bezpečnosti, krizového řízení a rizik
  • Praha
referent/ka v oddělení bezpečnosti, krizového řízení a rizik
Praha
MINISTERSTVO PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ
18. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

? Hledáme novou posilu do oddělení bezpečnosti, krizového řízení a rizik v Ministerstvu práce a sociálních věcí

Co budete dělat:

•Strategická příprava: Aktivně se podílet na vytváření strategií pro obranu státu a zajištění jejich souladu s rozvojovými cíli ministerstva.

•Bezpečnostní řízení: Formulovat směrnice pro řešení mimořádných situací a koordinovat ochranu důležitých objektů.

•Krizová spolupráce: Spolupracovat s orgány státní správy a bezpečnostními složkami, abyste zajistili efektivní řešení krizových situací.

•Speciální úkoly: Přispívat k plnění speciálních úkolů v oblasti obrany a bezpečnosti státu v rámci resortu práce a sociálních věcí.

Co od vás očekáváme:

•Silné analytické a organizační schopnosti.

•Schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Nabízíme:

•Možnost podílet se na klíčových bezpečnostních projektech.

•Profesionální rozvoj a kariérní růst.

•Podporu vzdělávání a osobního rozvoje.

Připojte se k nám!

Více informací najdete zde: https://www.mpsv.cz/web/cz/-/referent-ka-v-oddeleni-bezpecnosti-krizoveho-rizeni-a-rizik

  • Práce Praha
  • Manažer řízení rizika Praha
  • Specialista rizik Praha
  • Vedoucí oddělení Praha
  • Specialista IT bezpečnosti Praha
  • Vedoucí technického oddělení Praha
  • Pracovník reklamačního oddělení Praha
  • Referent Jílové u Prahy
  • Referent Praha
  • Referent odbytu Praha
  • Referent zúčtování Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 973
    266