Řidič MKD – náborový příspěvek 50.000 Kč, flexibilní možnost volby směn
  • Kostelec - Ostrov u Stříbra
Novitim s.r.o.
12. 6. 2024
55 000 Kč - 60 000 Kč

Aktuálně mezi sebe přibereme dalšího parťáka, řidiče MKD, jehož revírem bude oblast Německa! Zajišťujeme mezinárodní kamionovou dopravu pro naše automotive klienty a rozšiřujeme naše řady!  Co od vás potřebujeme? Ideálně řidičský průkaz C+E, zodpovědnost a chuť jezdit! Jste to vy, koho hledáme? Přihlaste se nám!

Náplň práce

  • Převážení zboží (automotive) z ČR do celého Německa
  • Nakládku a vykládku řešíme my – vy jen řídíte :-)
  • Flexibilní navolení směn – práci od pondělí do pátku

    (víkendy doma) nebo turnusové směny

Nabízíme

  • Motivující ohodnocení
  • Měsíční bonusy a příplatky (příplatky za víkendy…)
  • Paušální diety (50–55 euro/den)
  • Náborový příspěvek až 50.000 Kč
  • Možnost spolupráce na HPP
  • Slevovou tankovací kartu
  • Pozici vhodnou i pro ženy – nakládku a vykládku zboží řešíme my, vy řídíte :-)
  • Šance pro zkušené řidiče ale i nováčky v oboru
  • Flexibilní možnost zvolit si typ směn
  • Mobil
  • Každoroční navýšení mzdy
  • Dodržování zákonné doby jízdy
  • Řízení novějších vozů Mercedes
  • Příspěvek na penzijní připojištění 6000 Kč/rok
  • Poskytnutí firemního oděvu od hlavy k patě – bundy, kalhoty, boty…
  • Vlastní vůz, které můžete parkovat i u vás doma
  • Cafeterii – 6000 Kč/rok (možnost využít na volnočasové aktivity, optiku...)
  • Školení, vzdělávání
  • Kávu na firmě zdarma
  • Drobné firemní dárky
  • Firemní akce
  • Nástup dle domluvy
  • Sídlo Ostrov u Stříbra, jízda po ČR a celém Německu

Požadujeme

  • Řidičský průkaz sk. C+E
  • Trestní bezúhonnost
  • Kartu řidiče, profesní průkaz (možnost dodělání)

 Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 379
346