Řidič sk. C, E - odvozy mobilních domů a opravy na mobilních domech
  • Rožnov pod Radhoštěm
, Rožnov pod Radhoštěm, Pod strání 2268
MARVEL-INTERNATIONAL spol. s r.o.
10. 5. 2024
30 000 Kč - 40 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

Hlavní náplní práce nabízené pozice je aktivní řízení - rozvozy mobilních domů klientům, příprava mobilních domů na rozvozy, opravy na mobilních domech a manuální práce na dvou pracovištích - Rožnov pod Radhoštěm a na druhé pobočce, kterou máme v Kolíně.

Jedná se o práci na plný úvazek (HPP) 40h/týdně - pružné pracovní doby/nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, 20 dní dovolené, plat dohodou 30.000 - 40.000,-, HPP na dobu určitou, poté možnost prodloužení smlouvy.

Nástup do práce: 1.6.2024

Co od Vás očekáváme:

- Řidičský průkaz sk. B, C, E - aktivní řidič

- Manuální zručnost

- Vše další potřebné zaškolíme/naučíme.

Pokud budete mít zájem o tuto pracovní pozici, neváhejte se ozvat na číslo: 775 334 455 nebo zašlete životopis na e-mail: dorotik@marvel-mobilnidomy.cz.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 004
258