Servisní/montážní technik výtahů – až 70.000 Kč, bonusy, 13. plat, auto
  • Praha 6
Novitim s.r.o.
20. 7. 2024
45 000 Kč - 80 000 Kč

U nás se jako servisní/montážní technik budete věnovat zakázkám v oblasti atypických výtahů. Projekty řešíme od výroby po servis až konečnou dodávku ke klientům. Zajímá vás oblast výtahů? Máte praxi nebo chuť se u nás vše naučit? Ozvěte se nám!

Náplň práce

  • Servisní nebo montážní práce na zakázkách v oblasti atypických výtahů
  • Pro nezkušené, práce na montážích a spolupráce s montážním technikem, který vás vše naučí :-)
  • V případě praxe v oblasti servisu výtahů provádění již samostatných oprav, údržby a vyprošťování osob
  • Výjezdy na zakázky v rámci Prahy
  • Objednávání náhradních dílů
  • Pracovní doba PO-PÁ od 7.00 - 16.00 hod.

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení 55.000 - 70.000 Kč, s možným navýšením dle šikovnosti pro zkušené servisní

    techniky
  • Pro začínající nováčky v oboru nástup 45.000 - 55.000 Kč, s přibývajícími zkušenosti může růst i vaše

    mzda :-)
  • Šanci pro zkušené, kteří mají praxi v oblasti servisu výtahů
  • Ale i možnost uplatnění pro absolventy, které u nás potřebné naučíme
  • Bonusy
  • 13. plat
  • HPP/IČO
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobil
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Kariérní postup
  • Mutisport kartu
  • Stravenky
  • Odborné kurzy – svářecí průkazy, školení na systémy a další
  • Firemní akce – víkend na horách...
  • Pracovní oblečení
  • Nástup dle domluvy
  • Zázemí firmy na Praze 6, výjezdy na zakázky v rámci celé Prahy

Požadujeme:

  • Buď zkušenosti se servisem výtahů
  • Nebo chuť do manuální práce a motivaci se vše potřebné naučit :-)
  • Znalosti v oblasti elektra výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost a pečlivost

text1">Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 582
337