Servisní technik s elektro (bezpečnostní technologie) – Praha a střední Čechy
  • Dolní Břežany
Dolní Břežany
WELL PACK s.r.o.
25. 9. 2024

Pro našeho klienta, který se zabývá bezpečnostními technologiemi, hledáme šikovného servisního technika.

Co Vás čeká:

  • Servisní zásahy u zákazníků – opravy, montáže a instalace (EKV, PZTS, EPS, CCTV) -primárně Praha a Střední Čechy.

  • Komunikace se zákazníky, technická podpora.

  • Výjezdy dle servisních smluv.

  • 1 týden v měsíci pohotovost na telefonu.

Co nabízíme:

  • Stabilní pracovní pozici na HPP.

  • Motivující plat (45–70 tis. Kč dle výkonu)

  • Služební vůz i k soukromým účelům, telefon, notebook..

Co požadujeme:

  • Vzdělání v elektro oboru, vyhláška č. 50/1978 Sb. (min. § 6)..

  • Zručnost, samostatnost, spolehlivost.

  • Řidičský průkaz sk. B.

  • Ochotu práce ve výškách.

  • Výhodou - revizní zkoušky, znalost AJ (není podmínkou).

  • Práce Dolní Břežany
  • Servisní technik Dolní Břežany
  • Technik Dolní Břežany
  • Dolní Břežany - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 623
    325