Servisní technik elektro (m/ž)
  • Praha
Praha
Wallace Myers Czech Republic s.r.o.
24. 3. 2024
35 000 Kč - 45 000 Kč

Máte vzdělání v oboru elektro a zkušenosti s montáží nebo servisem elektrických strojů/zařízení? Čeká Vás skvělý tým nadšených a zkušených kolegů, jistota stálého zaměstnání a navíc zajímavý balíček benefitů a odměn.

Jaká je náplň práce?

  • Opravy výtahů a eskalátorů a jejich preventivní údržba
  • Příležitost pracovat s moderními technologiemi, digitalizací
  • Komunikace s provozovatelem výtahů
  • Provádění vstupních revizí a servisu
  • Dodržování termínů jednotlivých druhů činností
  • Spolupráce s dodavateli ostatních prací
  • Kontrola materiálu před zahájením instalačních prací
  • Jeden týden v měsíci - pohotovostní režim (extra příplatky)
  • Prostor pro zaškolení od zkušených kolegů
  • Lokalita pracoviště v Praze (dle místa bydliště)

Jak by měl vypadat Váš profil?

  • SŠ / Vyučení v oboru ELEKTRO
  • Požadujeme praxi s montáží nebo servisem elektrických zařízení (opravy mechanických a elektro částí)
  • Pečlivost, samostatnost a osobní zodpovědnost je velice důležitá
  • NV 194/2022 Sb. §6 a vyšší (případně s možností obnovy)
  • Fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • ŘP sk. B

Čím Vás dokážeme odměnit?

  • Hrubá měsíční mzda dle relevatních zkušeností 35-45 000 Kč (až 50 tis.)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na stravování a penzijní či životní pojištění je samozřejmostí
  • Motivující finanční ohodnocení dle zkušeností (+ příplatky za pohotovostní výjezdy)
  • Jazykové kurzy
  • Vzdělávání formou zvyšování technické kvalifikace/certifikace
  • Mobilní telefon
  • Systém kafetérie a příspěvky na sport nebo relaxační zařízení (v hodnotě 25tis)
  • Odměny při výročích, narození potomka, doporučení kolegy...

Zaujala Vás pracovní nabídka? Chcete se dozvědět více informací o společnosti nebo pozici? Zašlete svůj životopis na michaela@wallacemyers.cz (či níže viz. "Odpovědět na inzerát") a na telefonním čísle 737 382 778 Vám prozradím více podrobností.

Keywords: Výtah, Eskalátor, Zdvihací technika, Servisní technik, Revizní technik, Montér, Montáž, Revize výtahu, Servis výtahu, Elektro, Údržba výtahů, Údržbář, Údržba eskalátorů, Servis technických zařízení, Servis elektrických zařízení, Servis strojů, Montáž strojů

  • Práce Praha
  • Servisní technik Jílové u Prahy
  • Servisní technik Praha
  • Technik Jílové u Prahy
  • Technik Praha
  • Servisní inženýr Praha
  • Garanční technik Praha
  • Technik ve strojírenství Praha
  • Technik HW Praha
  • Zemědělský technik Praha
  • Technik ve stavebnictví Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259