Skladník/ce - Hradec Králové
  • Hradec Králové
, Hradec Králové, Víta Nejedlého 1062/12
bauMax/BM Česko s.r.o.
8. 6. 2024

 bauMax - špička mezi hobby markety - vše pro byt, dům a zahradu.

Jsme mezinárodní společnost, ve které si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost se rozvíjet.

Neváhejte a přidejte se k nám!

Nyní hledáme nového člena našeho týmu - Skladník/ce

Náplň práce:

  • přijímání, přebírka a kontrola přijatého zboží
  • vydávání zboží zákazníkům
  • kontrola správnosti vydaného zboží s pokladním účtem
  • zodpovědnost za pořádek a čistotu ve skladu

Požadujeme:

  • oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku a zkušenost s prací ve skladu významnou výhodou
  • fyzickou zdatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • pečlivost, osobní iniciativu
  • časovou flexibilitu - práce i o víkendu
  • praxe v oboru – VÝHODOU
  • výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:

  • nadstandardní mzdové ohodnocení

  • HPP s možností prodloužení pracovního poměru na dobu

    neurčitou

  • možnost seberealizace a kariérního růstu

  • sociální program a stravenkový paušál

  • docházková prémie

  • slušné jednání a vstřícné chování

  • zázemí stabilní a mezinárodní firmy

  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv

  • zaučení je u nás samozřejmostí!

Nástup možný IHNED, nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

V

případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl

pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za

pochopení.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 301
327