SMĚNOVÝ MISTR/OVÁ V POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ
  • Brno
Brno
GASTRO - MENU EXPRESS a.s.
8. 6. 2024

Firma GASTRO-MENU EXPRESS, a.s. je přední česká lahůdkářská firma, s víc jak 25 letou tradicí. Vyrábíme oblíbené lahůdkové saláty, pomazánky, chlebíčky a bagety. Aktuálně hledáme na naši pobočku v Brně Starém Lískovci nového kolegu/kolegyni na pozici Směnový mistr výroby.

Pracovní náplň:

  • Plánování a řízení výroby ve dvousměnném provozu

  • Vedení 20-25 podřízených pracovníků

  • Zodpovědnost za dodržování výrobních postupů

  • Vedení příslušné dokumentace

  • Důsledné dodržování interních nařízení a HACCP

  • Reportování nadřízeným

Nabízíme:

  • Práci na HPP

  • Pracovní doba PO - PÁ (ranní a odpolední směny), víkendy volné

  • Nástupní mzdu 31 000 Kč/měsíc

  • Osobní ohodnocení po zaučení

  • 2x ročně bonus, výše dle odpracovaných let (1000 7000Kč)

  • 25 dní dovolené

  • Stravenky v hodnotě 100,-/směna

  • Slevy na firemní produkty

Budeme rádi, když budete mít:

  • SŠ vzdělání s maturitou

  • Znalosti z oblasti výroby potravin - technologie, suroviny

  • Zkušenosti z provozu v potravinářské výrobě

  • Znalost hygienických a sanitačních zásad ve výrobě potravin

  • Schopnost motivovat svěřený tým a být přirozenou autoritou

  • Dobrou organizaci práce

  • Samostatné operativní rozhodování v neplánovaných situacích

  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, apod.),

  • Samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, odpovědný přístup k práci

  • Práce Brno
  • Technik potravinářské výroby Brno
  • Technolog potravinářské výroby Brno
  • Potravinářský technolog Brno
  • Potravinářský technik Brno
  • Mistr ve výrobě Brno
  • Mistr Kobeřice u Brna
  • Mistr Ochoz u Brna
  • Mistr Klobouky u Brna
  • Mistr Újezd u Brna
  • Mistr Hrušovany u Brna
  • Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327