Stavební mistr/stavbyvedoucí (vodohospodářské projekty)
  • Praha
Praha
Novitim s.r.o.
4. 4. 2024
40 000 Kč - 65 000 Kč

Chcete uplatnit své stavební dovednosti a zároveň se neustále rozvíjet? Přidejte se k nám jako mistr nebo stavbyvedoucí pro výstavby a opravy vodovodů a kanalizací po Praze! Nabízíme startovací bonus 100 000 Kč a šanci pro junior mistry, kteří chtějí růst a učit se od nejlepších. Máte stavební vzdělání? Napište nám!

Co vás čeká:

    • Efektivní plánování a vedení prací na staveništích po Praze

    • Koordinace osmičlenného týmu odborníků (zedníci, instalatéři a tuneláři)

    • Spolupráce s hlavním stavbyvedoucím, který bude zároveň vaším mentorem

    • Udržování vztahů s investory a dodavateli

Co vám nabízíme:

    • Mzdu 40 000 – 65 000 Kč včetně bonusů za skvělou práci

    • Náborový příspěvek 100 000 Kč

    • Cafeterii plnou benefitů

    • Školení, která vás v oboru vodohospodářských staveb posunou dál

    • Šanci pro junior mistry, co chtějí růst a učit se od nejlepších

    • Mzdu na účtu do pěti dnů od začátku měsíce

    • Příspěvek 20 000 Kč za doporučení kamaráda

    • 5 týdnů dovolené

    • Mobilní telefonní číslo s tarifem

    • Stravenky se 150 Kč na den

    • Levnější MultiSportku

    • Akce, kde se baví celá firma a jejich rodiny

    • Skvěle vybavené zázemí v Praze

Co od vás potřebujeme:

    • Stavební vzdělání, ideálně se zaměřením na vodohospodářství

    • Pokud máte zkušenosti s prací pod zemí, máte u nás velké plus

    • Řidičský průkaz sk. B

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

  • Práce Praha
  • Stavební mistr Praha
  • Vodohospodářský inženýr Praha
  • Vodohospodářský technik Praha
  • Projektový manažer Praha
  • Stavební zámečník Praha
  • Stavební inženýr Praha
  • Stavební dozor Praha
  • Stavební technik Praha
  • IT projektový manažer Praha
  • Koordinátor EU projektů Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 973
    266