STRÁŽNÝ/Á - CHOCEŇ
  • Choceň
Choceň, Choceň, Ch
PROTECTON HOLDING, a.s.
6. 4. 2024

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů. Pro našeho významného klienta hledáme posilu týmu:

Lokalita: výrobní areál Choceň

Mzda: od 123, 90 Kč / hodina

Směnnost: Denní/ noční 12 hod. směny

Náplň práce:

  • Ostraha výrobního areálu
  • Obsluha vrátnice
  • Kontroluje dodržování režimových opatření vstupu a pohybu osob, vjezdu výjezdu vozidel
  • Vykonává pochůzkovou činnost ve střeženém objektu, areálu

Požadujeme:

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou
  • Fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Pravidelně vyplácená mzda
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost kariérního růstu
  • Velké a příjemné zázemí na objektu
  • Práci na HPP vhodné zejména pro OZP

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 606 618 006, 773 766 674 nebo e-mailu: nabor@protecton.cz

Jsme tu pro Vás Po-Pá v čase 7:00-16:00 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici, případně nabídneme jiné pracovní místo.

Nemůžete se nám dovolat? Zanechte zprávu, ozveme se Vám hned, jak to bude možné.

Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu.

  • Práce Choceň
  • Choceň - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 915
    260