STRÁŽNÝ/NÁ ZDIBY - PRAHA VÝCHOD
  • Zdiby
Zdiby
PROTECTON HOLDING, a.s.
10. 4. 2024

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů. Pro našeho významného klienta hledáme posilu týmu:

STRÁŽNÝ/NÁ PRAHA VÝCHOD

Lokalita: Logistický areál Zdiby ( Praha východ)

Mzda: 160Kč/hod na DPP; 123,90Kč/hod + osobní ohodnocení na HPP

Směnnost: Po - Ne, Denní směna 06:00 - 18:00, krátký/dlouhý týden

Náplň práce:

    • Ostraha logistického areálu

    • Kontrola dodržování režimových opatření vstupu a pohybu osob, vjezdu výjezdu vozidel

    • Práce s detekčním zařízením

    • Práce na PC – interní program

Požadujeme:

    • Trestní bezúhonnost

    • Zdravotní způsobilost

    • Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou

    • Znalost práce na počítači

    • Praxe v oboru

    • Zodpovědnost

Nabízíme:

    • Práce ve stabilní společnosti

    • Pravidelně vyplácená mzda

    • Pracovní poměr na dobu neurčitou

    • Možnost kariérního růstu

    • Zázemí na objektu

    • Práci na HPP, DPP, vhodné i pro OZP - pouze pro pohybově neomezené

    • Nástup – duben/květen 2024

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 606 618 006, 773 766 674 nebo e-mailu: nabor@protecton.cz

Jsme tu pro Vás Po-Pá v čase 7:00-16:00 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici, případně nabídneme jiné pracovní místo.

Nemůžete se nám dovolat? Zanechte zprávu, ozveme se Vám hned, jak to bude možné.

Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha

E-mail: nabor@protecton.cz

  • Práce Zdiby
  • Zdiby - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 915
    260