STRÁŽNÝ/RECEPČNÍ M/Ž (OZP) – Praha 10 Záběhlice
  • Praha
Praha, Praha, P
PROTECTON HOLDING, a.s.
20. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

•Zajištění chodu vrátnice, kontrola a evidence vstupujících osob

•Výdej a evidence klíčů

•Sledování CCTV (několik vnitřních kamer)

•Pochůzky v rámci objektu (délka max 10 minut) při noční směně

•Uzamykání a odemykání objektu

•Dohled na dodržování Domovního řádu ubytovanými osobami

•Směny: denní x noční 12 hod ( Po-Ne: 06:00 – 18:00, 18:00 – 06:00)

Požadujeme:

•Trestní bezúhonnost

•Zdravotní způsobilost

•Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou

•Praxi v oboru výhodou

Nabízíme:

• Mzda: dle typu úvazku od 123,90Kč/hod + stravenky + odměny

• Velké a příjemné zázemí na objektu

• Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda do 15.dne následujícího měsíce

• Práci na HPP vhodné pro OZP, případně práce na DPP

• Nástup květen 2024

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu

  • Práce Praha
  • Recepční Jílové u Prahy
  • Recepční Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 981
    268