Technik/Údržbář a správce budov
  • Šumperk
, Šumperk, Průmyslová 3062/5
Career agency s.r.o.
28. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Co vás čeká na

této pozici?

Provádění každodenních údržbářských a technických prací na našich

objektech (zahrnuje topení, vzduchotechniku, klimatizaci a další). Zajišťování

a realizace menších staveb.

  • všeobecná údržba budov a jejich vybavení na základě vlastních zjištění
  • spolupráce s externími dodavateli - dohlížet na provedení prací
  • průběžné provádění a kontrola staveb

Požadujeme:

  • vzdělání technického směru (nejlépe stavební, ale není podmínkou)
  • manuální zručnost a technická všestrannost
  • znalost výkresové dokumentace
  • základní znalost práce na PC
  • zdravotní způsobilost pro práci ve výškách
  • svářečský průkaz výhodou
  • řidičský průkaz sk.B
  • výborné organizační schopnosti, spolehlivost

Náplň práce:

  • Čtení technických dokumentací
  • Oprava a údržba staveb
  • Správa a zajištění větších oprav
  • Drobné instalatérské a zednické práce
  • Práce na přestavbách prodejen
  • Stavba regálů
  • Kalkulace a cenové nabídky
  • Kontrola termínů, harmonogramů
  • Dodržování BOZP a PO
  • Návrhy na zlepšení, reporty, analýzy

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné české firmy s 30-ti letou tradicí, zaměstnání v perspektivní dynamické společnosti
  • zaměstnanecké nákupy (potraviny, drogerie) za zvýhodněné ceny
  • 20% sleva na nákup v Hobby marketu Kinekus
  • zvýhodněné ceny pohonných hmot
  • výhodné telefonní tarify
  • dotované stravování, firemní kantýna
  • zvýhodněné nákupy na prodejně www.kolomat.cz, Šumperk

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 344
339