Technolog/ žka výroby
  • Jihlava
Jihlava
Gudmund s.r.o.
9. 7. 2024
40 500 Kč - 50 500 Kč

Hledáme Technoložku pro náš skvělý tým v Jihlavě!  Máš-li vášeň pro výrobu  a rád by ses podílel na implementaci nových produktů  a zlepšení procesů,  pak se určitě zapoj do našeho výběrka!

Mzda o 40-50.500 Kč Nástupní prémie ve 70.000 Kč brutto. Příspěvek za přestěhování do Jihlavy.

 A jaká je náplň práce?

  • Koordinace, optimalizace a kontrola výrob a strojů.
  • Příprava a zavádění nových produktů do výroby.
  • Komunikace s dalšími úseky a dodavateli.
  • Sledování a zlepšování kvality, dodávek a nákladů.
  • Tvorba a úprava výrobní dokumentace a plánů.
  • Analýza chyb, posuzování jejich vlivu a realizace náprav (využívání FMEA).

 A co od tebe očekáváme?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání strojírenského směru.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (B2).
  • Výhodou: Znalosti výrobních procesů.

 A co ti můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Nástupní bonus 70.000 Kč.
  • Měsíční příspěvky za přestěhování, pokud bydlíš 50km od Jihlavy.
  • Možnost pracovat z domova
  • 25 dnů dovolené.
  • 13. a 14. mzda.
  • Cafeterii – příspěvek 9.000 Kč/rok (sportovní aktivity, různé slevy, jazykové i jiné kurzy a mnohé další).
  • Finančně podporované závodní stravování, výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů.
  • Možnost příspěvku na bydlení či do penzijního pojištění.

Místo výkonu práce: Jihlava-Pávov.

Nástup: Nástup je možný IHNED.

Mzda: 40.500 – 50.500 Kč měsíčně/hrubého.

  • Práce Jihlava
  • Technolog výroby Jihlava
  • Technolog potravinářské výroby Jihlava
  • Technolog Vyskytná nad Jihlavou
  • Technolog Luka nad Jihlavou
  • Technolog Jihlava
  • Technolog ve strojírenství Jihlava
  • Technolog ve stavebnictví Jihlava
  • Vývojový technolog Jihlava
  • Potravinářský technolog Jihlava
  • Technolog v energetice Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337