Úklidový pracovník/pracovnice - OZP
  • Praha
Praha
PROTECTON HOLDING, a.s.
12. 3. 2024

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů. Pro našeho významného klienta hledáme posilu týmu:

Lokalita:  Bytový komplex Praha Libeň

Mzda: 3 500 Kč / měsíc

Směnnost: práce 5 hodin týdně / 1 hodina denně nebo 2 x týdně - 2,5 hod.

Náplň práce:

  • Provádí manuální úklid a čistění podlahových ploch apod.
  • Odstraňuje prach z povrchů nábytku a zařízení
  • Úklid velínu, toalety + další 2 místnosti 1x za měsíc

Požadujeme:

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Pravidelně vyplácená mzda
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost kariérního růstu
  • Práci na HPP, vhodné pro OZP

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 773 766 674, e-mailu: nabor@protecton.cz

Jsme tu pro Vás Po-Pá v čase 7:00-16:00 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici, případně nabídneme jiné pracovní místo.

Nemůžete se nám dovolat? Zanechte zprávu, ozveme se Vám hned, jak to bude možné.

Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu.

  • Práce Praha
  • Pomocný pracovník Praha
  • Pracovník ostrahy Praha
  • Sociální pracovník Praha
  • Klientský pracovník Praha
  • Marketingový pracovník Praha
  • Technický pracovník Praha
  • Telemarketingový pracovník Praha
  • Administrativní pracovník Jílové u Prahy
  • Administrativní pracovník Praha
  • Pracovník audiovize Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 902
    254