Uklízeč/ Uklízečka
  • Dublovice
Dublovice, Dublovice, Chramosty
Cestovní kancelář Star Line, s.r.o.
12. 3. 2024
28 000 Kč - 31 000 Kč

Do rekreačního střediska na Sedlčansku (obec Hrachov nedaleko Sedlčan) hledáme UKLÍZEČE/UKLÍZEČKU.

Stručný popis pozice uklízeče/ky: jedná se o běžný úklid společných prostor areálu (jídelny, klubovny, chodby), veškerého sociálního zařízení ve středisku (sprchy, wc,..), výpomoc při výdeji v kuchyni během obědů. Během střídání klientů i úklid ubytovacích prostor (pokojů). Středisko je rozlehlé, jeho kapacita je cca 200 lůžek.

Požadujeme: pracovitost, flexibilitu, výpis z rejstříku trestů, základní znalost čekého jazyka (volné místo je vhodné i pro cizince).

Nabízíme:

  • stravu zdarma přímo v objektu ZDARMA
  • ubytování ve středisku ZDARMA
  • volba pracovních dnů
  • pracovní smlouvu, případně i DPP, DPČ, ŽL - záleží na domluvě a preferenci uchazeče
  • možnost plný i zkrácený úvazek
  • odměna 140 - 160 Kč/hod.

Pracovní doba: celá směna včetně pauz během dne cca od 6 do 19 hod. (odpracovaných 10 hod.), zkrácený úvazek dobu cca od 6 do 16 hod. ( odpracovaných 8 hod.) - vhodné pro maminky po rodičovské, seniory aj.

V rekreačních střediscích se rekreují převážně děti (letní tábory, školy v přírodě, adaptační kurzy aj.)

Pracovní doba: celá směna včetně pauz během dne cca od 6 do 19 hod. (odpracovaných 10 hod.), možnost domluvy na zkrácenou dobu cca od 6 do 16 hod. ( odpracovaných 8 hod.) - vhodné pro maminky po rodičovské, seniory aj.

V rekreačních střediscích se rekreují převážně děti (letní tábory, školy v přírodě, adaptační kurzy aj.) Dlouhodobější spolupráce, případně možnost i brigáda např. na léto (konkrétní délku) - vše na domluvě.

  • Práce Dublovice
  • Dublovice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259