Vedoucí nástrojárny
  • Liberec
Liberec
AD EMPLOYMENT s.r.o.
24. 3. 2024
70 000 Kč - 90 000 Kč

Chceš dělat STROJAŘINU na světové úrovni a stát se tak součástí úspěšného týmu? jsme česká, stabilní společnost, zabývající se výrobou a vývojem kovových dílů a sestav pro automobilový průmysl v celosvětovém měřítku

Náplň práce:

- vedení týmu nástrojárny, školení a profesní rozvoj pracovníků

- tvorba plánu údržby a oprav nástrojů, výroby náhradních dílů, vytížení CNC strojů a zabezpečení splnění plánu

- spolupráce na vývoji procesů při zavádění nových výrobků, při výrobě referenčních vzorků

- příprava podkladů pro nákup materiálu, normalizovaných dílů, obráběcích nástrojů a nářadí

- zajištění preventivní údržby nástrojů, včetně dokumentace dle požadavků zákazníků

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání technického směru, min. 5 let praxe ve strojírenství

- technické uvažování, prostorová představivost

- znalost AJ - výhodou

- aktivní přístup, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita a loajalita k firmě

Nabízíme:

- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti

- smlouva na dobu neurčitou

- zaměstnání na 1 směnný provoz

- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace

- hrazenou práci přesčas včetně příplatků

- dotované závodní stravování

- hrazené sezónní očkování proti chřipce

- nástupní bonus 15.000 Kč

- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč a jiné

- skvělý kolektiv

  • Práce Liberec
  • Vedoucí servisu Liberec
  • Vedoucí vývoje Liberec
  • Vedoucí provozu Liberec
  • Vedoucí nákupu Liberec
  • Vedoucí odboru Liberec
  • Vedoucí údržby Liberec
  • Vedoucí týmu Liberec
  • Vedoucí skladu Liberec
  • Vedoucí výroby Liberec
  • Vedoucí oddělení Liberec
  • Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259