Vedoucí výroby (AJ)
  • Telč
Telč
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
29. 6. 2024

Máte praxi s vedením výrobního úseku, komunikativní AJ (min.B1)? Do mezinárodní firmy hledáme vedoucího na přesun výroby a vedení ca. 10ti pracovníků, později více. Znalost technické dokumentace nutná. Plat 40-70 tis. Kč, 13. plat, 25 dní dovči, odměny za nová řešení!

CO BUDETE DĚLAT?

  • Plánovat a organizovat převod výroby ze zahraničí do české pobočky
  • Zodpovídat za montáž komponentů pro zdravotnická zařízení
  • Řídit tým ca. 10ti pracovníků, později i více
  • Sledovat a řídit efektivitu a produktivitu výroby
  • Optimalizovat výrobní postupy
  • Hledat řešení v případě neshod a navrhovat nápravná opatření
  • Kontrolovat spotřebu materiálu, energie a nářadí
  • Zaškolovat zaměstnance a organizovat směny
  • Kontrolovat dodržování kvality, BOZP, PO
  • Zodpovídat za dodržování technologické kázně

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zázemí stabilní růstové mezinárodní společnosti
  • Mzdu 40-70 tis. Kč dle zkušeností
  • 13.plat
  • Věrnostní odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní doba: ranní směna
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na dojíždění, sport a kulturu
  • Možnost výhodného firemního ubytování
  • Firemní akce
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Jazykové kurzy
  • Možnost přechodného ubytování v areálu firmy
  • Místo výkonu práce: region Telčsko

  • Práce Telč
  • Operátor ve výrobě Telč
  • Operátor výroby Telč
  • Telč - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337