Vyplácíme týdně - flexibilní montér do Bavorska
  • Plzeň - Plzeň 8-Černice
CP Montage s.r.o.
23. 4. 2024
3 200 Kč - 3 800 Kč

Hledáme jednotlivce nebo dvojice flexibilních montérů pro práci v Bavorsku, v okruhu 100 km od Rozvadova.

Náplň práce:

Montážní a zámečnické práce v průmyslových areálech se zaměřením na konstrukční a izolační řešení dle projektových specifikací.

Požadujeme:

- bydliště v Plzeňském, Ústeckém, Karlovarském nebo Středočeském kraji nebo v Praze

- vyučení nebo praxi v oboru

- vlastní automobil a řidičský průkaz

- základní znalost německého jazyka

- spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost

Nabízíme:

- v základu 3 200 EUR měsíčně

- nástup ihned

- týdenní výplatu odměny (peníze na účtu po každém odpracovaném týdnu hned v pondělí)

- práci na ŽL (pokud jej však nemáš, pomůžeme ti vše kompletně zařídit)

- zajištěné ubytování rodinného typu

- zajištění všech potřebných dokumentů

- pracovní oblečení značky Strauss

- špičkový personální servis

- garantujeme práci do Vánoc

Pokud tě nabídka zaujala, zavolej nám na tel. č. 723 168 359 a domluv si osobní schůzku v naší plzeňské kanceláři.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 053
270