Vzorkař/Řidič – i pro absolventy, HPP spolupráce, roční prémie
  • Praha
Praha
Novitim s.r.o.
7. 8. 2024
30 000 Kč - 32 000 Kč

Hledáme řidiče/vzorkaře! Jsme špičková laboratoř, která svým klientům nabízí jedinečná analytická řešení a komplexní nabídku testovacích metod. Mezi sebe uvítáme parťáka, který se u nás postará o vzorky našich zákazníků – jak odběrem, tak i odvozem! Rádi řídíte? Přidejte se k nám!

Náplň práce:

  • Svoz vzorků od zákazníků po ČR (především Čechy)
  • Jejich odběr u některých našich klientů (hlavně potravinářský provoz)
  • Zajištění převozu vzorků také mezi našimi laboratořemi v Praze a Brně
  • Zpracování jednoduché administrativy

Nabízíme:

  • Odpovídající ohodnocení
  • Roční prémie
  • Mimořádné odměny
  • Výjezdy se služebním autem rovnou z domova :-)
  • Šanci i pro absolventy
  • Mobil + tarif
  • Sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Edenred Card – 500Kč/měsíc
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce – grilovačky, vánoční akce...
  • Možnost parkování v areálu
  • Občerstvení – káva, voda...
  • Zázemí laboratoří na Praze 10 a Brně

Požadujeme

  • Řidičský průkaz B
  • Fyzická zdatnost
  • Schopnost práce na PC
  • Samostatnost, pečlivost
  • Výhodou vzdělání chemické, potravinářské

text1">Ozvěte se nám a pošlete váš životopis! My vám zavoláme, společně

probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze

uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám

palce!

  • Práce Praha
  • Řidič Jílové u Prahy
  • Řidič Praha
  • Řidič autobusu Praha
  • Řidič kamionu Praha
  • Řidič vysokozdvižného vozíku Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 498
    332