Zástupce vedoucího klientského centra laboratoře – fix až 40.000 Kč, 13. plat, bonusy
  • Praha 10
Novitim s.r.o.
22. 6. 2024
35 000 Kč - 50 000 Kč

Hledáme zástupce vedoucího klientského centra! Jsme špičková laboratoř, která svým klientům nabízí jedinečná analytická řešení a komplexní nabídku testovacích metod. Máte vzdělání příslušného směru a praxi v laboratoři? Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Zezačátku plné začlenění do běžných činností laboratoře (zpracovávání vzorků, registrace...)
  • Po pečlivém zaškolení přímá komunikace s klienty
  • Zastupování vedoucího laboratoře
  • Řešení reklamací a potřebné administrativy (zpracování protokolů, výsledků...)
  • Pohyblivá pracovní doba dle aktuální potřeby

Nabízíme:

  • Motivující ohodnocení 35.000 - 40.000 Kč dle praxe a schopností
  • Bonusy
  • 13. plat
  • Spolupráci na HPP
  • Služební mobil
  • Zvýhodněný tarif pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Profesní růst
  • Stravenkový paušál
  • Edenred kartu
  • Odborné zaškolení
  • K dispozici kuchyňku s kávou
  • Jídelnu vedle budovy
  • Možnost parkování
  • Nástup ihned nebo dle domluvy
  • Pracoviště na Praze 10 - Hostivař

Požadujeme:

  • Vzdělání příslušného směru (chemické, farmaceutické, potravinářské, zdravotní...)
  • Praxi v laboratoři
  • Komunikativní a organizačně schopnou osobnost
  • Důslednost a pečlivost

mso-fareast-font-family:Arial;color:black;mso-themecolor:text1">

mso-fareast-font-family:Arial;color:black;mso-themecolor:text1">Ozvěte se nám a

pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další

kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují

požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 394
340