Elektrikář/údržbář - klidná práce, 6 - 14 h
  • Dobřejovice
Dobřejovice
WELL PACK s.r.o.
2. 2. 2024
40 000 Kč - 45 000 Kč

Do menšího výrobního závodu v Dobřejovicích (Praha východ) hledáme zkušeného elektrikáře. Potřebujeme někoho s vyhláškou 50, kdo má zkušenosti se slaboproudem i silnoproudem. Klidná, čistá práce, vše naučíme!

Pracovní náplň

  • vyměníte pojistky, najdete závadu v elektroinstalaci,
  • zajistíte plnou funkčnost elektrických zařízení v rámci areálu.

Požadujeme

  • zkušenosti s elektřinou, oprávnění vyhláška 50/1978 Sb. (zákon 250/2021 Sb. §19 a nařízení vlády 194/2022 Sb.),
  • manuální zručnost,
  • umět si poradit za každé situace. :)

Nabídka

  • pracovní doba - pondělí - pátek 6-14 hod.,
  • nástup možný dohodou,
  • nástupní mzda 35 tis Kč, po zapracování 40 - 45 tis Kč.

  • Práce Dobřejovice
  • Údržbář Dobřejovice
  • Elektrikář Dobřejovice
  • Dobřejovice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259