Elektromontér trakčního vedení na železnicích–vhodné i pro absolventy!
  • Praha
Praha
Novitim s.r.o.
6. 6. 2024
30 000 Kč - 45 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Hledáme kolegy na pozici elektromontéra trakčního vedení

pro naši společnost s více než třicetiletou tradicí ve výstavbě a obnově

trakčního vedení pro železnici a MHD.

Jste po vyučení v oboru elektro nebo již máte

pár let praxe? U nás najde uplatnění každý, v mnoha našich pracovních týmech, na

montážích trakčního vedení, na projektech osvětlení železničních stanic,

elektrického ohřevu výhybek, dálkového ovládání odpojovačů a dalších železničních

a signalizačních systémů.

Rádi vás uvítáme v našem týmu a budeme o vás pečovat,

aby se Vám dobře pracovalo.

Náplň vaší práce:

  • Montáž, výměna a obnova trakčního

    vedení na železnicích po celé republice
  • Nebo práce na projektech

    osvětlení železničních stanic, ohřevu výhybek, dálkového ovládání úsekových

    odpojovačů
  • Práce 10 dní v terénu a 4

    dny volna
  • Spolupráce s partou 6-8

    lidí
  • Práce ve výškách (i v noci),

    za každého počasí

Za to vše vám nabídneme:

  • Ohodnocení dle vašich

    zkušeností 30 000 – 45 000 Kč (včetně příplatků)
  • Nepravidelné prémie
  • Stravenkový paušál nebo diety
  • Spolupráci na HPP
  • 5 dnů placeného volna navíc
  • Při práci v terénu pěkné

    a komfortní ubytování, záleží nám na vašem kvalitním odpočinku po práci
  • Příspěvek na penzijní

    připojištění 500 Kč
  • Zvýhodněný mobilní tarif pro

    vás a vaši rodinu
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Zaučení i úplných začátečníků

    v oboru elektro
  • Profesní růst a možnost

    získání dalších licencí a kvalifikací – pomůžeme vám získat osvědčení o

    NV194/2022 Sb.nebo řidičský průkaz skupiny C
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce-společná setkání,

    v létě grilování

Co od Vás potřebujeme:

  • Vzdělání v oboru elektro,

    slaboproud nebo silnoproud, stačí i výuční list
  • Fyzickou zdatnost a manuální zručnost
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B

mso-fareast-font-family:Arial;color:black;mso-themecolor:text1">Ozvěte se nám a

pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další

kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují

požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

  • Práce Praha
  • Elektromontér Praha
  • Pracovník na železnici Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 344
    339