INFORMÁTOR/KA - muzejní instituce - Praha - od 25 000 Kč /měsíc
  • Praha
Praha
Falcon security, s.r.o.
1. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

•Zodpovídání dotazů a navigace návštěvníků

•Pochůzková činnost

•Poskytování informací v českém a anglickém jazyce

•Vizuální kontrola funkčnosti expozic během pravidelné obchůzky/ hlášení zjištěných závad

•Doplňovat informační/propagační materiály a vstupenkové kotouče v samoobslužných pokladnách

•Asistence návštěvníkům ZTP a návštěvníkům s kočárky

•Aktivně přistupovat k řešení mimořádných událostí

•Vyhlašování ztrát a nálezů v českém a anglickém jazyce

•Pracovní doba: Po-Ne – 9:45 – 18:15 hod

Požadujeme:

•Trestní bezúhonnost

•Zdravotní způsobilost

•Ukončené středoškolské vzdělání

•Anglický jazyk na úrovni B2

•Dobré komunikační a prezentační dovednosti, příjemné reprezentativní vystupování

•Kladný vztah ke kultuře a historii

Nabízíme:

•Mzda: dle typu úvazku od 25 000 Kč /měsíc

•Možnost kariérního růstu

•Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem

•Práci v zajímavém oboru

•Práci na DPP

•Lokalita – Praha centrum

PROTECTON HOLDING, a.s.

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu

  • Práce Praha
  • Informátor Praha
  • Ředitel instituce Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 016
    268