ANIMÁTOR/KA - muzejní instituce - Praha centrum - od 25 000 Kč /měsíc
  • Praha 1
Falcon security, s.r.o.
1. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

•Práce a komunikace s dětmi/ příprava dětských programů/soutěží

•Poskytování informačního a navigačního servisu návštěvníkům

•Asistence v rámci samoobslužných aktivit

•Informování o pravidlech návštěvy muzea

•Péče o interaktivní prvky/průběžné doplňování materiálu

•Průběžné poklízení a udržování prostor v reprezentativním stavu

•Pracovní doba: Po-Pá: 8:15 – 18:15 hod; Víkendy – So-Ne-Svátky – 9:45 – 18:15 hod

Požadujeme:

•Týmového, usměvavého a férového člověka, který má kladný vztah k dětem

•Člověka, který nemá problém s komunikací v českém a anglickém jazyce

•Trestní bezúhonnost

•Zdravotní způsobilost

•Ukončené středoškolské vzdělání

•Anglický jazyk na úrovni B2

•Zkušenost s dětmi

Nabízíme:

•Mzda: dle typu úvazku od 25 000 Kč /měsíc

•Možnost kariérního růstu

•Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem

•Práci v zajímavém oboru s dětmi

•Práci na DPP

•Lokalita – Praha centrum

PROTECTON HOLDING, a.s.

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 016
268