LETECKÝ KLEMPÍŘ-SESTAVÁŘ/NÝTAŘ
  • Kunovice
, Kunovice, Na Záhonech 1177
Aircraft Industries, a.s.
11. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň činnosti:

Sestavování náročných svařovaných sestav a podsestav, např. přepážky pro trup, směrového kormidla, křídla, trupu letounu. Provádění veškerých klempířských úprav na letounu.

Požadujeme:

  • vyučen v oboru klempíř, nýtař-sestavář nebo strojní zámečník (drakař), praxe aspoň 3 roky v letecké výrobě
  • manuální zručnost, přesnost, preciznost
  • schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • pracovitost, zodpovědnost, flexibilitu
  • schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti
  • možnost profesního a odborného růstu
  • školení
  • zaměstnanecké benefity - příspěvěk na ubytováním, příspěvěk na stravování, flexipasy
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • cílové odměny při včasném splnění úkolů

Místo výkonu práce: Kunovice

datum nástupu: dohodou

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260