Modelář
  • Třešť
Modelář
, Třešť, Nádražní 1444/43
MGG Třešť s.r.o.
9. 4. 2024
30 000 Kč - 40 000 Kč

Chcete posílit náš tým? Do jednosměnného výrobního provozu obrobny hledáme v současné době nového kolegu/yni na pozici MODELÁŘ.

Jaká je náplň práce?

Modelář ve slévárenství opravuje a upravuje již zhotovené modely a modelová zařízení, podle nichž jsou vyráběny formy pro odlévání odlitků.

Mezi hlavní úkoly bude patřit:

  • povrchové úpravy a opravy zhotovených modelových zařízení a forem k slévání výrobků dle požadavků zákazníků
  • čistění, ošetřování a provádění údržby technického a technologického vybavení
  • správa a údržba modelových zařízení
  • evidence modelových zařízení na skladě.

Jakého člověka hledáme?

Tato práce vyžaduje samostatného člověka s manuální zručností a se smyslem pro detail a přesnost.

Jako vhodný kandidát byste měl/a mít:

  • SO vzdělání (výuční list) v technickém oboru, truhlář
  • znalost práce s výkresovou dokumentací
  • znalost ruční práce se dřevem případně plasty.

Co Vám u nás nabízíme?

Mzdu 30 000 – 40 000,- Kč, dle zkušeností a praxe.

Peněžní i nepeněžní odměny za inovační návrhy.

Protože Vás chceme, motivovat, k co nejlepší adaptaci v naší firmě, nabízíme Vám náborový příspěvek 30 000,- Kč.

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • možnost ubytování za cenově výhodných podmínek
  • zvýhodněné telefonní tarify O2
  • věrnostní odměny (dle délky pracovního poměru, …)
  • další zaměstnanecké benefity a výhody (finanční podpora volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury, slevy na produkty a služby našich obchodních partnerů...)

Kontaktujte nás na tel. č. 778 969 545, 778 983 091 nebo využijte formulář níže.

Rádi se s Vámi domluvíme na osobním setkání.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260