Obchodní zástupce
  • Brno
Brno
GLANZO s.r.o.
26. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

O společnosti:

Jsme přední úklidová firma poskytující komplexní služby v oblasti úklidu, ostrahy objektů a recepčních služeb pro různé typy klientů. Naše společnost je známá svou vynikající kvalitou práce, spolehlivostí a individuálním přístupem k zákazníkům.

Popis pracovní pozice:

Hledáme motivovaného a energetického obchodního zástupce, který se připojí k našemu týmu a bude aktivně rozvíjet naše obchodní příležitosti. Hlavním cílem této role je navázání a udržování vztahů se stávajícími zákazníky a zároveň aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti úklidových služeb.

Náplň práce:

  • Identifikace a oslovování potencionálních klientů v souladu s obchodními strategiemi společnosti

  • Péče o stávající zákazníky a budování dlouhodobých vztahů

  • Příprava a reprezentace obchodních nabídek a jednání o smlouvách

  • Pravidelný reporting a sledování vývoje nabízených služeb na trhu

  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti pro zajištění spokojenosti zákazníků a kvality poskytovaných služeb

Požadujeme:

  • Zkušenosti v oblasti prodeje, ideálně v oblasti služeb

  • Komunikační a jednací dovednosti

  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Znalost MS Office

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti

  • Možnost kariérního růstu a rozvoje

  • Motivační finanční ohodnocení včetně provizí

  • Firemní automobil, notebook a telefon

  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a přispět k dalšímu rozvoji naší společnosti, zašlete nám svůj životopis. Těším se na Vaši odpověď!

  • Práce Brno
  • Obchodní zástupce Kobeřice u Brna
  • Obchodní zástupce Ochoz u Brna
  • Obchodní zástupce Klobouky u Brna
  • Obchodní zástupce Újezd u Brna
  • Obchodní zástupce Hrušovany u Brna
  • Obchodní zástupce Slavkov u Brna
  • Obchodní zástupce Brno
  • Obchodní asistent Brno
  • Obchodní referent Brno
  • Obchodní manažer Brno
  • Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 970
    254