Obsluha stravování na dětské léčebně MIRAMONTI
  • Luhačovice
, Luhačovice, Lázeňské náměstí 436
Lázně Luhačovice a.s.
26. 3. 2024

Hledáte práci, která vás bude bavit? Chcete mít to nejlepší zázemí? Chcete se dál vzdělávat a profesně růst? Baví vás práce s dětmi a rádi komunikujete? Pojďte k nám!

Pro dětskou léčebnu MIRAMONTI hledáme číšníka nebo servírku (i bez vyučení). Stačí Vám ochota se zaučit, pracovitost a být příjemný k lidem. Nástup dohodou.

Požadujeme:

  • flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu vč. víkendů a svátků
  • práce na trhané směny (6:00 - 20:00 hod., pauza 14 - 17:00 hod. mezi obědem a večeří)
  • samostatnost a zodpovědnost

Pracovní náplň:

  • obsluha lázeňských hostů bez kasírování
  • jednoduchý styl obsluhy
  • dodržování zásad stolování, hygienických předpisů
  • udržování čistoty a pořádku na pracovišti
  • spolupráce s ostatními úseky hotelu
  • příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně

Co na vás čeká?

  • obsluha a komunikace s hotelovými hosty
  • servis jídla a pití, debaras (snídaně, obědy, večeře)
  • příprava restaurace před otevřením provozu
  • Udržování čistoty

Nabízíme:

  • náborový příspěvek až 10 000 Kč
  • zázemí a stabilitu silné společnosti
  • práci na hlavní pracovní poměr v příjemném lázeňském prostředí
  • pracovní doba 37,5 hod/týden
  • týden dovolené navíc (25 dnů)
  • zaměstnanecké stravování (snídaně 7 Kč, oběd 35 Kč, večeře 21 Kč)
  • možnost zaměstnaneckého ubytování
  • pracovní oděv (po zapracování)
  • možnost profesního růstu
  • zvýhodněné výměnné rekreace
  • cafeteria (Edenred)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • slevy u obchodních partnerů

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259