Svářeč - nástup ihned
  • Karviná
Karviná
DeLu WORK s.r.o.
29. 3. 2024
28 000 Kč - 32 000 Kč

Hledáme svářeče pro naši výrobu - platný průkaz není potřeba. Hlavní je zkušenost a znalost svařovací technologie MIG/MAG. Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici volejte nebo zašlete životopis přes odpovědní formulář.

Požadavky:

Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Zkušenosti s práci svářeče a schopnost provádět běžné svařovací práce

Znalost a porozumění svařovací metody CO2 (MIG/MAG)

Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a schopnost pracovat v týmu

Manuální zručnost a preciznost

Pracovní náplň, popis činnosti:

Svařování výrobků pro automobilový průmysl

Kontrola kvality svařených výrobků

Spolupráce s ostatními členy týmu pro zajištění bezproblémového provozu naší výroby

Dodržování bezpečnostních postupů při práci

Nabídka:

Práci na plný úvazek ve stabilní společnosti

Práci v třísměnném provozu

Výkonnostní bonus

Osobní příplatek po zkušební době

Docházkový bonus

Příplatek za noční práci, o víkendech, v den svátku a za prací přesčas

Příspěvek na stravování

  • Práce Karviná
  • Svářeč Petrovice u Karviné
  • Svářeč Karviná
  • Karviná - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259