Technik servisní podpory - strojař
  • Turnov
Turnov
Wallace Myers Czech Republic s.r.o.
17. 4. 2024
35 000 Kč - 45 000 Kč

Jako ⤨ Technik servisní podpory ⤨ budete kontaktní osobou pro zákazníky po dokončení projektu (instalace unikátních strojů a zařízení do výroby). Pozice je jednosměnná, kancelářská a většina diagnostik probíhá na dálku. Součástí agendy bude nejen řešení ad hoc oprav, ale i zajištění garančních prohlídek, ať už vysláním kolegy z příslušného oddělení nebo občasným výjezdem přímo k zákazníkovi (cca 6x do roka).

Připravené úkoly ⥹:

  • Komunikace se zákazníky: Udržujte aktivní komunikaci se zákazníky, kteří nově spustili výrobu na našich strojích, zda linky běží, jak mají.
  • Pravidelný servis: Zajistěte pravidelné prohlídky a servis našich strojů, aby fungovaly v optimálním režimu.
  • Diagnostika chyb na dálku: Analyzujte a diagnostikujte technické problémy našich zařízení na dálku, navrhněte postup opravy a popř. předejte relevantním kolegům.
  • Zaškolení zákazníků: Při předávání projektu poskytněte zaškolení a instruktáže našim zákazníkům ohledně správného používání a údržby.
  • Konzultace k dalším potřebám: Poskytujte odborné poradenství našim zákazníkům ohledně možných nadstaveb, vylepšení a dalších produktů z portfolia (jen pokud si o to zákazník sám požádá).
  • Osvojení interních systémů: Pracujte s technologickými prostředky, které umožňují spravovat garanční termíny, poprodejní servisy, objednávky náhradních dílů atp.
  • Výjezd k zákazníkovi: Pokud je třeba, zajeďte k zákazníkovi osobně (cca 6x do roka).
  • Jedna směna a možnost kariérního postupu k projektovému managementu apod.

Ideální uchazeč/ka ⇲:

  • Technické vzdělání SŠ nebo VŠ (technický background je třeba)
  • Komunikativní angličtina (bez té se zákazníky nedomluvíte)
  • Ideálně předchozí zkušenosti ze servisu strojů, výrobních linek nebo zařízení
  • Schopnost a ochotu proniknout do unikátního oboru a složitosti strojů (zaškolení máme propracované)
  • Komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B a ochotu občas vyjet k zákazníkovi

Odměny k této pozici $:

  • Hrubá nástupní měsíční mzda 35 - 45 000 Kč (dle relevantních zkušeností)
  • Flexibilní pracovní doba (jedna směna)
  • Středně velká společnost s fajn přístupem
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravné
  • Pestrá pracovní náplň a s možností růstu

Pokud máte zájem připojit se k týmu profíků ve svém oboru, pošlete svůj životopis. Na vaši odpověď se těší Jitka Provazníková.

  • Práce Turnov
  • Servisní technik Turnov
  • Servisní technik Velká Turná
  • Technik Turnov
  • Technik Velká Turná
  • Turnov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 915
    260