Referent servisu (m/ž)
  • Turnov
Turnov
Wallace Myers Czech Republic s.r.o.
23. 3. 2024
30 Kč - 40 Kč

Hledáme spolehlivého kandidáta na pozici Referent servisu (m/ž), který se připojí k našemu týmu. Tato pozice zahrnuje koordinaci a správu servisních aktivit, péči o zákazníky a zajištění vysoké úrovně kvality poskytovaných služeb. Pokud máte výborné organizační schopnosti a schopnost efektivně komunikovat s klienty a týmem, tato příležitost může být pro vás tou správnou.

Náplň práce:

  • Servisní a garanční opravy
  • Sbírání a vyhodnocení funkcí stávajících produktů a zařízení
  • Školení zákazníku v oblasti obsluhy strojů
  • Účast na přípravě technické dokumentace, popisů, katalogů apod.
  • Výjezdů k zákazníkům
  • Práce v interních systémech

Požadujeme:

  • SŠ technického zaměření (ideálně Strojírenství)
  • Zkušenosti v oblasti servisu nebo podpory zákazníků výhodou
  • Vynikající komunikační dovednosti
  • Aj na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na PC
  • Technický background
  • Možnost zaškolení pro juniorní uchazeče

Nabízíme:

  • hrubá měsíční mzda v dle relevantních zkušeností v rozmezí 30-40 000 Kč
  • bonusový systém
  • Možnost profesního růstu a školení
  • 25 dní dovolené
  • Jednosměnný provoz
  • Dotované stravné
  • Výhodný mobilní tarif
  • Přátelské pracovní prostředí a týmovou atmosféru
  • Zajímavé projekty a rozmanité pracovní úkoly

Nestačí Vám tyto informace? Kontaktujte Michaelu Sekyrkovou na tel: 737 382 778 nebo rovnou zašlete životopis na michaela@wallacemyers.cz a provede tě celým výběrovým řízením od A až do Z.

Keywords: Zákaznická podpora, Technická podpora, Poradenský servis, Service Center, Customer Support, Servisní referent, Specialista na servis, Technický referent, Service Representative, Technical Service Representative, Manažer servisních služeb, Technical Support Representative

  • Práce Turnov
  • Referent Velká Turná
  • Referent Turnov
  • Turnov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259