Strážný, Dozorce
  • Stráž pod Ralskem
Vězeňská služba České republiky
17. 2. 2024
Informace o pracovní pozici

Věznice Stráž pod Ralskem

volné pracovní místo – Vedoucí oddělení informatiky

Požadujeme

vysokoškolské v bakalářském studijním programu, případně střední vzdělání s maturitní zkouškou

bezúhonnost

administrativní zdatnost

profesionální znalost práce na PC

orientaci v serverových a tiskových řešeních, správě majetku a vedení skladového hospodářství

organizační a řídící schopnosti

Pracovní náplň

Komplexní zajištění správy systému výpočetní techniky a operačních systémů databází ve věznici. Zabezpečení technické, programové, organizační a bezpečnostní správy počítačové sítě věznice.

Provádění systémových specializovaných prací spojených s vývojem systémů informačních a komunikačních technologií, programového vybavení nebo informačních služeb.

Zajištění chodu sítě LAN se všemi aplikacemi, správa všech legálních programů, jejich upgrade, update, jejich instalace, aktualizace apod.

Nabízíme

perspektivní a stabilní zaměstnání od 1. 5. 2024

pracovní dobu pondělí až pátek od 6,30 hod. do 15,00 hod.

zařazení do 12. platové třídy

nástupní plat v rozmezí od 33 050 Kč/měs. do 45 920 Kč/měs. v závislosti na délce započitatelné praxe

možnost přiznání osobního příplatku a poskytnutí odměn

200 hodin dovolené v kalendářním roce (25 dnů) + 5 dnů indispozičního volna

ubytovnu pro zaměstnance v místě pracoviště

příspěvek na spoření ve stáří, na závodní stravování, na rekreace, tištěné knihy, kulturu a sport

bezplatné využití posilovny a sauny

bezplatné parkování v objektu zaměstnavatele

zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora

zvýhodněné nákupy v rámci VIP programu Datart

bonusové příspěvky poskytované Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra ČR (211)

V případě zájmu zašlete na personální oddělení věznice profesní životopis

a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Podrobné informace sdělí Bc. Hana Černá, tel.: 487 878 212, 602 709 323,

e-mail: HCerna@vez.spr.justice.cz

Kontaktní adresa:

Vězeňská služba ČR, Věznice Stráž pod Ralskem, poštovní přihrádka 10, Máchova 260,

471 27 Stráž pod Ralskem

  • Práce Stráž pod Ralskem
  • Stráž pod Ralskem - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259