Provozní technik úklidu - pouze pro OZP
  • Praha
Praha, Praha, Pod Juliskou
BRYVECASTA s.r.o.
12. 4. 2024
21 300 Kč - 21 300 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: ubytovna AČR Pod Juliskou, Praha 6 - Dejvice

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řídí a organizuje činností v oblasti úklidových služeb
  • provádí interní kontroly činnosti jednotlivých výkonných pracovníků, dodržování náplní činností a četností prováděných služeb
  • odpovídá za kvalitní výkon služeb pro klienta
  • navrhuje personální obsazení
  • vede evidenci docházky, včetně přesčasů, čerpání náhradního volna a dovolené
  • odpovídá za skladovou evidenci spotřebního a nespotřebního materiálu v rámci určené oblasti
  • vyřizuje podněty a stížnosti zákazníka (reklamace), komunikuje se zákazníkem i s podřízenými
  • zabezpečuje případné vícepráce dle požadavků objednatele

MINIMÁLNÍ STUPEŇ VZDĚLÁNÍ:  střední odborné (vyučen/maturita)

POŽADAVKY: osoba OZP, práce s PC, komunikační a organizační dovednosti, časová flexibilita, Řp sk. B

MZDA: 21 300 Kč/měsíc + bonusy

VÝHODY: možný zkrácený úvazek

  • Práce Praha
  • Provozní ředitel Praha
  • Provozní manažer Praha
  • Technik Jílové u Prahy
  • Technik Praha
  • Garanční technik Praha
  • Technik ve strojírenství Praha
  • Technik HW Praha
  • Zemědělský technik Praha
  • Technik ve stavebnictví Praha
  • Revizní technik Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 915
    260