Recepční / administrativa pro OZP
  • Praha
, Praha, Jankovcova 1535/2
AUTOVARS, a.s.
23. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Přijmeme recepční na

zkrácený úvazek 10 hod týdně - pro osoby s ID

NÁPLŇ PRÁCE:

- zajištění chodu recepce;

- zajišťování výpisů a dokumentů, konverze dokumentů,

- zajišťování oběhu dokladů, skenování, tisk, třídění a ukládání do informačního systému,

- administrativní podpora vedení společnosti;

- příjem, třídění, předávání a odesílání poštovních zásilek;

- evidence faktur pro účetní oddělení;

- pomoc při přípravě smluvní dokumentace a evidence smluv;

- péče o návštěvy, zajištění občerstvení a jeho násl. úklidu;

- pochůzky;

OČEKÁVÁME:

- zodpovědnost;

- samostatnost;

- pečlivost;

- pozitivní a proklientský přístup;

- uživatelskou znalost práce s PC (MS Office);

- předchozí praxe na obdobné pozici vítána;

NABÍZÍME:

- pracovní smlouva na HPP

- do práce Vás zasvětíme a pomůžeme Vám se zorientovat v novém prostředí;

- pohodový tým kolegů, kteří mají svou práci rádi a umí si vzájemně pomoci

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 322
324