Řidič VZV
  • Praha - Kamenice
Řidič VZV
Kamenice
Gudmund s.r.o.
22. 7. 2023
35 000 Kč - 50 000 Kč

Pozóóór jedu!  Pokud máš rád „ještěrky“, ale ne zrovna ty zvířecí.  Máme pro tebe super pracovní pozici! Můžeš se ucházet o řidiče/ku VZV pro firmu s dlouholetou tradicí. Jsi spolehlivý a máš s řízením VZV zkušenost? Napiš nám, čekáme na tebe!

A jaká je náplň práce:

    • Budeš mít na starost transport hotových výrobků z provozu do expedice.

    • Obsluha vozíku a to ručně vedených i těch motorových.

    • Také i manipulace s kontejnery.

    • Nakládky a vykládky expedičních aut.

    • Kooperace při balení a přípravě hotových výrobků k expedici.

Co od Vás očekáváme:

    • Úplné střední odborné vzdělání (výuční list).

    • Zkušenost s VZV (s průkazem můžeme pomoct).

    • Musíš umět chodit včas a být spolehlivý a pečlivý.

    • Pracovat ve směnném provozu by pro tebe neměl být problém.

Co Vám můžeme nabídnout:

    • Motivující finanční ohodnocení.

    • Věrnostní odměny.

    • U nás o hladu nebudeš, nabízíme dotované stravování v jídelně u nás.

    • Kromě jídelny máme v areálu i bankomat a posilovnu.

    • Možnost dotovaného ubytování i svozové doprava (Benešov, Týnec n/S, Chrást n/S, Krhanice).

    • Rozsáhlý areál, stimulující prostředí a stabilní práci.

Místo výkonu práce: Kamenice

Datum nástupu: Nástup je možný IHNED.

  • Práce Kamenice
  • Řidič Horní Kamenice
  • Řidič Srbská Kamenice
  • Řidič Pustá Kamenice
  • Řidič Trhová Kamenice
  • Řidič Kamenice nad Lipou
  • Řidič Kamenice
  • Řidič Česká Kamenice
  • Kamenice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259