Technik stavebních strojů junior/senior (po až pá)
  • Strančice
Strančice
WELL PACK s.r.o.
23. 2. 2024
38 000 Kč

Jste kutil, který si se vším poradí a zároveň se zaměřujete na auta? Vyřešit problémy s hydraulikou jsou pro Vás hračka? Pokud byste se chtěli specializovat na stavební stroje/nákladní auta pro stavebnictví nebo naopak jste již zkušený v této oblasti, tak máme tuto pozici (junior/senior) pro naši spolupracující firmu sídlící na Praze Východ (směr D1).

Náplň práce:

    • diagnostika závad stavebních strojů

    • opravy mechanických, hydraulických a elektrických zařízení na autě

    • v případě zájmu možné pozici doplnit o nákup materiálu, komunikace s firmami apod. (není podmínkou); firma plánuje otevřít další pobočky; možnost kariérního růsti

Požadujeme:

    • vzdělaní́ technického směru SOU/SŠ (mechanik, automechanik, opravář̌ ...)

    • minimální zkušenosti s mechanikou/hydraulikou

    • ochota učit se nové věci
    • ŘP sk. B podmínkou

Nabízíme:

  • práce na HPP (peníze včas na účtu)

    • volné víkendy

    • práce převážně na dílně, občasné výjezdy v rámci ČR

    • pracovní doba 7.00 (7.30) až 15.30 (16.00)

    • nástup možný ihned, dohodou
    • finanční ohodnocení dle zkušeností cca 40 tis Kč hrubého

  • Práce Strančice
  • Technik Strančice
  • Servisní technik Strančice
  • Strančice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259