Rozpočtář/Přípravář až 70.000 Kč, i pro absolventy, bonusy, auto
  • Praha 4
Novitim s.r.o.
8. 6. 2024
40 000 Kč - 70 000 Kč

Jako rozpočtář/přípravář se u nás budete věnovat různorodým projektům se zaměřením na silnoproud a slaboproud. Jsme tu jeden tým, a tak mezi sebe hledáme loajálního parťáka, který s námi bude táhnout za jeden provaz. Máte elektro vzdělání a hledáte příležitost, kde vás vše naučí? Ozvěte se nám!

Náplň práce

  • Tvorba rozpočtů a zpracování cenových nabídek – projekty se zaměřením na silnoproud i slaboproud
  • Spolupráce s obchodním oddělením, projektovými manažery i dodavateli
  • Konzultace technických řešení
  • Řešení potřebné administrativy a kontrola projektové dokumentace

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení 40.000 - 70.000 Kč dle praxe a schopností
  • Jsme otevřeni zkušeným uchazečům s praxí v oboru
  • A zároveň rádi uvítáme absolventa, který se za naší podpory všemu naučí :-)
  • Bonusy
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobil, notebook
  • Home office dle domluvy
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Moderní prostředí našich kanceláří
  • Kariérní růst – rádi podpoříme váš posun
  • Osobní přístup nadřízeného, který je otevřen vašim nápadům
  • Odborné kurzy dle aktuálních potřeb
  • K dispozici kávu, vodu...
  • Parkování před budovou
  • Firemní akce – vánoční večírky, oslavy narozenin, posezení...
  • MHD – skvělá dostupnost metrem
  • Další benefity podle vašich schopností a individuální domluvy :-)
  • Nástup dle domluvy
  • Kancelář na Praze 4 - Chodov

 Požadujeme

  • Elektrotechnické vzdělání
  • Zkušenosti anebo chuť od absolventů se u nás všemu zaučit :-)
  • Loajalitu ke svému týmu
  • PC schopnosti (Microsoft, Excell...)
  • AutoCad – výhodou, v případně potřeby naučíme

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme,

společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat

pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám

palce!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 301
327