SAMOSTATNÝ ANALYTIK - VÝPOČTÁŘ
  • Kunovice
, Kunovice, Na Záhonech 1177
Aircraft Industries, a.s.
11. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň činnosti:

Samostatné řešení sériových i vývojových analýz v oblasti specializace (tj. statické pevnosti nebo únavové životnosti), samostatné zpracování podkladů pro vývojovou zkušebnu letadel, zpracování složitých certifikačních podkladů.

Požadujeme:

» VŠ vzdělání, nejlépe letecká specializace, případně jiný strojírenský obor

» praxe v oboru 3 roky - vítána, nikoliv však podmínkou, můžeme přijmout i absolventa

» zkušenost s vývojem letadel – vítána

» komunikativní znalost AJ, orientaci v anglicky psané technické dokumentaci

» základní znalost dalších jazyků – vítána

» základní znalost metod MKP

» dobrou znalost práce s PC (MS Office)

» zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu

Nabízíme:

» zázemí stabilní a výrazně exportně zaměřené společnosti

» možnost profesního a odborného rustu

» odpovídající mzdové ohodnocení

» školení, možnost výuky anglického jazyka

» zaměstnanecké benefity - příspěvek na stravování, Flexi Pass

» příspěvek na ubytování, týden dovolené navíc

» cílové odměny při včasném splnění úkolu

Místo výkonu práce: Kunovice

Termín nástupu: dohodou

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260