Servisní technik – zahraniční cesty, i pro absolventy, 5 týdnů dovolené
  • Hradec Králové
Hradec Králové
Novitim s.r.o.
15. 10. 2024
41 000 Kč - 70 000 Kč

Přijmeme servisního technika! Láká vás poznávat svět? Hledáme dalšího parťáka, který bude řešit servis technologií u našich zákazníků nejen tady u nás, ale především ve světě. :-) Máte elektrotechnické vzdělání a jste flexibilní? Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Servis technologií a jejich instalace u klientů
  • Testování funkčnosti a případně řešení vyskytnutých technických závad
  • Výjezdy hlavně na zahraniční cesty (kratší i delší pobyty) do celého světa
  • Komunikace v češtině, i v angličtině – pro domluvu se zákazníky
  • Poskytnutí technického poradenství

Nabízíme:

  • Motivující ohodnocení dle zkušeností
  • Spolupráci i pro čerstvé absolventy
  • Využití anglického jazyka
  • HPP spolupráci
  • Možnost poznávat svět při zahraničních pracovních cestách
  • Mobil, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravování...
  • Využití jazykových kurzů pro zdokonalování angličtiny
  • Další příjemné benefity :-)
  • Nástup dle domluvy
  • Pracoviště v Pardubicích

Požadujeme

  • Elektrotechnické vzdělání s platným osvědčením o odborné způsobilosti podle Zák. 250/2021 Sb. a NV 194/2022 Sb

    (dříve vyhláška č.50)
  • Flexibilitu – poznáte s námi svět na zahraničních cestách u klientů
  • Schopnost domluvit se anglicky – na zahraničních servisech
  • Samostatnost

mso-themecolor:text1">Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme,

společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat

pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám

palce!

  • Práce Hradec Králové
  • Servisní technik Hradec Králové
  • Technik Hradec Králové
  • Servisní inženýr Hradec Králové
  • Potravinářský technik Hradec Králové
  • Dřevařský technik Hradec Králové
  • Garanční technik Hradec Králové
  • Technik ve strojírenství Hradec Králové
  • Technik HW Hradec Králové
  • Zemědělský technik Hradec Králové
  • Technik ve stavebnictví Hradec Králové
  • Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 495
    338