RECEPČNÍ (M/Ž) - PRAHA 3
  • Praha
Praha, Praha, Žerotínova
PROTECTON HOLDING, a.s.
5. 4. 2024

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů. Pro našeho významného klienta hledáme posilu týmu:

Lokalita: administrativní budova ul. Žerotínova, Praha 3

Mzda: 140-145 Kč / hod.

Směnnost: Po-Pá 07:00 - 19:00; Krátký/dlouhý týden

Náplň práce:

    • Poskytuje informace o telefonních linkách pracovišť a pracovníků, vyřizuje vzkazy

    • Zajišťuje správu vstupních karet

    • Vede knihy návštěv, uvádí návštěvy

    • Komunikuje se zaměstnanci zajišťujícími správu budovy

Požadujeme:

    • Trestní bezúhonnost

    • Zdravotní způsobilost

    • Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou

    • Základy práce na PC

    • Základy AJ

Nabízíme:

    • Práce ve stabilní společnosti

    • Pravidelně vyplácená mzda

    • Pracovní poměr na dobu určitou – 3 měsíce ( květen, červen, červenec 2024)

    • Možnost kariérního růstu

    • Velké a příjemné zázemí na objektu

    • Práci na DPP ( dohoda o provedení práce)

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 606 618 006, 773 766 674 nebo e-mailu: nabor@protecton.cz

Jsme tu pro Vás Po-Pá v čase 7:00-16:00 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici, případně nabídneme jiné pracovní místo.

Nemůžete se nám dovolat? Zanechte zprávu, ozveme se Vám hned, jak to bude možné.

Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu.

  • Práce Praha
  • Recepční Jílové u Prahy
  • Recepční Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 973
    266