Servisní technik kompresorů – až 50.000 Kč, štědré bonusy, bez pohotovostních služeb
  • Praha 10
Novitim s.r.o.
16. 7. 2024
45 000 Kč - 60 000 Kč

Hledáme dalšího servisního technika! Instalujeme komplexní řešení kompresorových stanic a přivítáme mezi sebe zkušeného kolegu. Ideální pro nás bude, pokud máte zkušenosti s kompresorovými stanicemi a elektrotechnické vzdělání. Jste to vy? Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Servisní činnost v rámci Prahy a Čech
  • Provádění instalací, oprav a pravidelných prohlídek (pístové a šroubové kompresory + další příslušenství)
  • Nastavování systémů a uvádění do provozu
  • Komunikace s klienty především z oblasti průmyslu, velkých výrobních závodů a dalších
  • Dle velikosti zakázky buď samostatná práce nebo spolupráce s kolegou
  • Flexibilní pracovní doba od pondělí do pátku

Nabízíme:

  • Motivující ohodnocení 45.000 - 50.000 Kč dle zkušeností
  • Další štědré bonusy dle splněných cílů
  • Volné víkendy a žádné pohotovostní služby
  • Služební telefon s možností zvýhodněného tarifu
  • Tablet
  • Auto i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport kartu
  • 3 dny sick days
  • HPP spolupráci
  • 2 dny bridge days
  • Přátelské a neformální prostředí
  • Individuální přístup ze strany zaměstnavatele
  • Možnost práce na zajímavých zakázkách
  • K dispozici využití krátkodobého firemního ubytování
  • Stravenkový paušál 90 Kč/den
  • Online kurzy angličtiny
  • Další odborné vzdělávání – certifikace od dodavatelů a další
  • 2x ročně možnost využít zoo kartu pro sebe a svou rodinu
  • K dispozici firemní oděv včetně obuvi
  • Občerstvení na pracovišti – káva, čaj, voda
  • Teambuildingy – vánoční akce, rodinný den, grilování...
  • Nástup dle domluvy
  • Sídlo na Praze 10, servisní činnost v rámci Prahy a Čech

Požadujeme:

  • Elektrotechnické vzdělání
  • Platné osvědčení o odborné způsobilosti podle Zák. 250/2021 Sb. a NV 194/2022 Sb (dříve vyhláška č.50)
  • Ideálně praxi se zaměřením na kompresory
  • Zručnost a prozákaznický přístup
  • Nebát se práce s technologiemi – vše vás naučíme
  • Řidičský průkaz sk. B

text1">Ozvěte se nám a pošlete váš životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 582
337